Vivobase Home

SW10001

Ochrona przed elektrosmogiem i promieniowaniem telefonu komórkowego w Twoim domu

  • Stosuj w domach i mieszkaniach
  • Promień zasięgu efektywnego 30 m przez ściany i sufity
  • Dostępny jako wtyczka do gniazdka
  • Rozmiar ok. 110 mm, waga 75 g
Zastosowanie
  • w domach i mieszkaniach
Zasięg

ok. 30 m (promień), przez ściany i sufity

Rozmiar

ok. 110 mm

Waga

75g

 
1775,00 zł *

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

Wysyłka dzisiaj,
czas dostawy Ok. 1-3 dni roboczych

Vivobase Home

20200614_Header_polnische-Texte_Schutz-fur-Ihr-Zuhause

OCHRONA PRZED ELEKTROSMOGIEM I PROMIENIOWANIEM TELEFONU KOMÓRKOWEGO DLA TWOJEGO DOMU

Również w twoich czterech ścianach ekspozycja na promieniowanie elektromagnetyczne gwałtownie rośnie. Korzystanie z telefonów komórkowych, laptopów i tabletów stało się częścią codziennego życia. Oprócz promieniowania telefonu komórkowego, istnieje promieniowanie WLAN, a także promieniowanie z telefonów Bluetooth i DECT. Wiele dzieci i nastolatków jest stale online, a najnowsze urządzenia elektroniczne znajdują się na szczycie ich listy życzeń. Korzystanie z elektronicznej niani naraża noworodki na zwiększoną ekspozycję na elektrosmog.

Nowe rozwiązania „SMART Home” dla prywatnych gospodarstw domowych przyczyniają się do wzrostu elektrosmogu. Podłączone do sieci i zdalnie sterowane urządzenia i instalacje powinny zapewniać większe bezpieczeństwo i efektywne zużycie energii, a tym samym poprawiać jakość życia. Promieniowanie z routerów WLAN naszych sąsiadów lub stale rosnąca liczba nowych technologii radiowych (UMTS, LTE, 3G, 4G, 5G) w celu zapewnienia optymalnego zasięgu sieci zaostrza problem. Niebezpieczeństwo to nie kończy się w sypialniach.

W przeciwieństwie do dostępnych w handlu izolatorów sieciowych - które przerywają całe zasilanie - VIVOBASE HOME chroni ciało przed elektrosmogiem, aktywując naturalną osłonę ochronną bez rezygnacji z zalet nowoczesnej technologii. Ponadto ciało jest chronione przed promieniowaniem generowanym poza domem, takim jak promieniowanie elektromagnetyczne z masztów telefonów komórkowych lub sieci WLAN sąsiada. Produkty VIVOBASE to prawdziwa ulga w codziennym życiu, szczególnie dla osób wrażliwych na elektryczność. Dla wszystkich innych służą jako profilaktyczna opieka zdrowotna.

Skuteczność VIVOBASE została udowodniona w badaniach naukowych. Skuteczność można również zmierzyć za pomocą dostępnych na rynku urządzeń do pomiaru częstotliwości, odtwarzalnych dla każdego zainteresowanego. VIVOBASE HOME jest dostępny jako wtyczka, jako urządzenie antywłamaniowe do montażu powierzchniowego i do instalacji w szafie sterowniczej.