Vivobase Mobile

SW10003.1

Ochrona przed promieniowaniem elektromagnetycznym i promieniowaniem telefonu komórkowego w podróży

  • Używaj na zewnątrz i w pomieszczeniach
  • Promień zasięgu efektywnego 1,5 m
  • Bateria litowo-jonowa
  • Dostępne w różnych kolorach
  • Rozmiar ok. 71x18x7 mm, waga 30 g
Zastosowanie
  • Zastosowanie na zewnątrz, w samochodzie i w biurze
Zasięg

ok. 1,5 m (promień)

Rozmiar

ok. 71 x 18 x 7 mm

Waga

30g

 
1095,00 zł *

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

Wysyłka dzisiaj,
czas dostawy Ok. 1-3 dni roboczych

Kolor:

Vivobase Mobile

20200614_Header_polnische-Texte_Schutz-fur-unterwegs

OCHRONA PRZED ELEKTROSMOGIEM I PROMIENIOWANIEM TELEFONU KOMÓRKOWEGO W DRODZE

Niezależnie od tego, czy idziemy na zakupy, wychodzimy z przyjaciółmi, czy po prostu siedzimy w kawiarni - dzisiaj jesteśmy narażeni na sztuczne promieniowanie elektromagnetyczne z różnych źródeł we wszystkich tych miejscach. Promieniowanie telefonów komórkowych, promieniowanie Wi-Fi, Bluetooth, żeby wymienić tylko kilka, wpływa na nasze ciała przez cały dzień. Aby zapewnić bezproblemową dostępność sieci, powstaje coraz więcej wież przekaźnikowych. Obciążenie nowymi technologiami radiowymi (UMTS, LTE, 3G, 4G, 5G) w celu zapewnienia optymalnego zasięgu sieci pogarsza problem.

Staje się jasne, że gwałtownie rosnąca ekspozycja na nienaturalny elektrosmog może mieć negatywne skutki dla zdrowia. Życie ludzi, zwierząt i roślin jest kontrolowane przez naturalne pola elektromagnetyczne. Podczas gdy osoby wrażliwe na elektryczność, reagują szczególnie intensywnie na ładunek pól elektromagnetycznych, coraz więcej osób martwi się szkodliwymi skutkami i czuje się niekomfortowo.

Aktywując naturalną tarczę ochronną, VIVOBASE MOBILE zapewnia ochronę przed elektrosmogiem w dowolnym miejscu. Skuteczność Vivobase została udowodniona w badaniach naukowych. Ponadto jego skuteczność można zmierzyć przy użyciu dostępnych w handlu urządzeń do pomiaru częstotliwości.

VIVOBASE MOBILE jest łatwy w użyciu i można go wygodnie nosić w kieszeni lub torebce. Ma baterię litowo-jonową i można ją ładować przez interfejs mini USB. W zależności od życzeń możesz uzyskać go w kolorze różowym, żółtym, szarym, czarnym, niebieskim i zielonym.