wczytywanie

Warunki dostawy i płatności

Zapłata

Możesz robić zakupy w naszym sklepie internetowym, rejestrując się na osobiste konto klienta lub wykonując proces zamówienia bez konta klienta. Dostępne są następujące metody płatności:

Przelew / przedpłata
Zapłata ceny zakupu następuje niezwłocznie po zawarciu umowy z góry. Po złożeniu zamówienia otrzymasz potwierdzenie zamówienia e-mailem z danymi naszego banku. Prześlij bezpośrednio na nasze dane bankowe. Proszę użyć numeru zamówienia jako zamierzonego celu. Twoje zamówienie zostanie wysłane na nasze konto dopiero po otrzymaniu płatności.

PayPal
PayPal to znana międzynarodowa usługa płatności internetowych, która umożliwia dokonywanie bezpiecznych, prostych, szybkich i bezpłatnych płatności w sklepach internetowych. Bezpieczna płatność: dane bankowe lub karty kredytowej zostają zdeponowane tylko raz w PayPal. W przypadku wszystkich kolejnych zakupów płatność zostanie pobrana z deponowanej karty kredytowej lub poleceniem zapłaty z Twojego konta. Dlatego nie są ponownie wprowadzane przy każdym zakupie online i wysyłane przez Internet. Jeśli nie masz jeszcze konta PayPal, możesz je łatwo i bezpłatnie skonfigurować w ciągu kilku minut.

Wysyłka

Towary są zazwyczaj wysyłane za pośrednictwem firmy spedycyjnej DHL. Zastrzegamy sobie jednak prawo do korzystania z innych dostawców usług kurierskich.

Kurier
do 10 kg: 17 zloty
do 20 kg: 20 zloty

Płatne przy odbiorze
do 10 kg: 21 zloty
do 20 kg: 25 zloty

Poczta Polska
do 10 kg: 22,50 zloty
do 20 kg: 27,50 zloty 

od 2000,00 zł wysyłka jest bezpłatna

W przypadku wysyłki do innych krajów prosimy o przesłanie zapytania za pomocą naszego formularza kontaktowego.

do_gory